Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem

Komfort jednorodzinnego domu

Połóż dzieci spać i wróć do ogrodu. Zamieszkaj tak, jak zawsze chcieliście – w mieście, ale z własnym ogródkiem. Na dwóch kondygnacjach, ale bez skosów i mankamentów poddasza. W nowoczesnym budynku, na bezpiecznym, kameralnym osiedlu. Ostatnie takie mieszkania czekają na zielonej Klecinie.

osiedle
sypialnia

4 POKOJE, POWIERZCHNIA 89,96M2

osiedle

PARTER

osiedle

ANTRESOLA

osiedle

Prawie 90 m2 świetnie zaprojektowanej powierzchni gwarantują komfort, który pokochasz od pierwszej chwili. Dwa poziomy w sposób naturalny oddzielają strefę dzienną od prywatnej. W tym mieszkaniu każdy znajdzie miejsce dla siebie. Nikomu nie zabraknie też prywatności. Wnętrza zapraszają, żeby urządzić je po swojemu. Funkcjonalność i elastyczność są tu wliczone w cenę – tak samo jak własny balkon!

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób pracujących z domu, a także dla tych wszystkich, którzy marzą o komforcie domu jednorodzinnego bez jego obciążeń. Parter składa się z obszernego salonu z aneksem kuchennym, sypialni i dużej łazienki. Oba pokoje posiadają bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Piętro to dwie duże sypialnie, łazienka i niemal 40-metrowa antresola. Do głównej sypialni przynależy balkon z prywatnym wyjściem.

sypialnia

5 POKOI, POWIERZCHNIA 120,862

osiedle

PARTER

osiedle

ANTRESOLA

osiedle

LISTA MIESZKAŃ Z OGRÓDKIEM

PiętroNr katalogowyMetrażLiczba pokoiBalkonOgródekCena [pln]StatusPromocja

plan zagospodarowania terenu

Jutrzenka graniczy z osiedlem domków jednorodzinnych. To najlepsza gwarancja, że przed oknami nie powstaną kolejne budynki. Spokojna okolica wpływa też korzystnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzny plac Jutrzenki wypełniony jest efektownym zieleńcem. Specjalnie dobrane rośliny korespondują z minimalizmem elewacji i przeszkleniami stref wejściowych. Latarnie, ławki i nastrojowe alejki zamieniają to miejsce w lokalną przestrzeń rekreacji. Można tu „naładować baterie” po pracy, spotkać się z sąsiadami lub wyjść na spacer z dziećmi.

osiedle

NAPISZ DO NAS

    Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji.