Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Wygodne mieszkanie z balkonem

Dobry układ w korzystnej cenie
(3 pokoje, powierzchnia 53,38 m22)

Trzypokojowe mieszkanie to dobry pomysł. Przecież w mniejszych trudno bawić się w Indian lub w chowanego! A jeśli nie planujecie powiększenia rodziny, dodatkowy pokój zawsze przyda się jako gabinet, garderoba lub dowolna inna aranżacja. Jedno jest pewne – ten wybór Wam się opłaci w każdym możliwym znaczeniu.

Przestronny salon oddzielony jest od aneksu kuchennego stylową i funkcjonalna wyspą. To idealne rozwiązanie dla rodzinnych posiłków lub spotkań z przyjaciółmi. Wspólne przyrządzanie jedzenia może być frajdą - warto w niej zasmakować! Do salonu przypisany jest balkon, który łatwo zamienisz w przydomowy zielnik lub miejsce odpoczynku. Dwa pozostałe pokoje to sypialnie. Bezpośrednio przy większej znajduje się łazienka z toaletą i elegancką wanną.

osiedle
sypialnia

3 POKOJE, POWIERZCHNIA 53,38M2

osiedle
sypialnia

3 POKOJE Z OGRÓDKIEM, POWIERZCHNIA 78,99M2
PARTER: 41,78M2
ANTRESOLA: 37,21M2

Piwonia

PARTER

Piwonia

ANTRESOLA

Piwonia

LISTA MIESZKAŃ 3-POKOJOWYCH

PiętroNr katalogowyMetrażLiczba pokoiBalkonOgródekCena [pln]StatusPromocja

plan zagospodarowania terenu

Jutrzenka graniczy z osiedlem domków jednorodzinnych. To najlepsza gwarancja, że przed oknami nie powstaną kolejne budynki. Spokojna okolica wpływa też korzystnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzny plac Jutrzenki wypełniony jest efektownym zieleńcem. Specjalnie dobrane rośliny korespondują z minimalizmem elewacji i przeszkleniami stref wejściowych. Latarnie, ławki i nastrojowe alejki zamieniają to miejsce w lokalną przestrzeń rekreacji. Można tu „naładować baterie” po pracy, spotkać się z sąsiadami lub wyjść na spacer z dziećmi.

osiedle

NAPISZ DO NAS

    Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji.