Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

Mieszkanie dla pary

Przestrzeń zamiast murów
(2 pokoje, powierzchnia 50,58 m2)

Czas przejść na swoje? To może być Wasze pierwsze własne mieszkanie! Duży metraż tylko nieznaczne ustępuje typowym lokalom 3-pokojowym. Oznacza to, że dostajecie mnóstwo przestrzeni wyłącznie dla siebie! Wygoda i radość bycia razem zamiast dodatkowych ścianek, podziałów i małych pokoików? Oczywiście, że tak!

Sercem mieszkania jest przestronny salon z aneksem kuchennym i funkcjonalna wyspą. Takie rozwiązanie na pewno Wam się spodoba. Polubią je też Wasi przyjaciele, o ile zaprosicie ich na imprezę z gotowaniem. Dzięki wyspie nawet większe rodzinne święta wyjdą wspaniale. Przedłużeniem salonu jest duży balkon, na którym zawsze można zaczerpnąć świeżego powietrza. Za ścianą rozpoczyna się strefa prywatna mieszkania z komfortową łazienką i oczywiście dużą sypialnią.

osiedle
Jutrzenka Piwonia

Mieszkanie dla singla

Mały metraż, wielka funkcjonalność
(2 pokoje, powierzchnia 40,89 m2)

Mieszkanie dla wszystkich, którzy cenią wygodę, a nie potrzebują dużych metraży. Świetna alternatywa dla mieszkań wynajmowanych. To także dobrze rokująca inwestycja w doskonałej wrocławskiej lokalizacji. Mieszkając tu, korzystasz ze wszystkich uroków osiedla Jutrzenka, a także bogatej infrastruktury tej części miasta, rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych oraz bliskości centrum.

Na mieszkanie składa się salon z balkonem i aneksem kuchennym oraz osobna sypialnia, a także przestronna łazienka z wanną. Część kuchenna tworzy ustronną wnękę oddzieloną ścianą od przedsionka. Z kolei część wypoczynkowa salonu przechodzi naturalnie w prywatny balkon. Duża sypialnia i łazienka są tak wygodne, że z powodzeniem mogłyby zaspokoić potrzeby pary lub małej rodziny.

sypialnia

2 POKOJE, POWIERZCHNIA 40,89M2

Piwonia
sypialnia

2 POKOJE, POWIERZCHNIA 50,58M2

Piwonia

LISTA MIESZKAŃ 2-POKOJOWYCH

PiętroNr katalogowyMetrażLiczba pokoiBalkonOgródekCena [pln]StatusPromocja

plan zagospodarowania terenu

Jutrzenka graniczy z osiedlem domków jednorodzinnych. To najlepsza gwarancja, że przed oknami nie powstaną kolejne budynki. Spokojna okolica wpływa też korzystnie na komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzny plac Jutrzenki wypełniony jest efektownym zieleńcem. Specjalnie dobrane rośliny korespondują z minimalizmem elewacji i przeszkleniami stref wejściowych. Latarnie, ławki i nastrojowe alejki zamieniają to miejsce w lokalną przestrzeń rekreacji. Można tu „naładować baterie” po pracy, spotkać się z sąsiadami lub wyjść na spacer z dziećmi.

osiedle

NAPISZ DO NAS

    Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące inwestycji.